Treceți la conținutul principal

DECIZIE nr. 2/1

din 16 mai 2024

Cu privire la petrecerea Hramului s.Horodca "Înălțarea Domnului".

Plan de acțiuni pentru petrecerea Hramului s.Horodca, r.Ialoveni "Înălțarea Domnului" pe data de 13.06.2024.
Deviz de cheltuieli propus de primăria Horodca pentru organizarea și petrecerea sărbătorii de 13 iunie 2024 Hramul satului "Înălțarea Domnului".

Responsabili Hramul "Înălțarea Domnului".
DECIZIE nr. 2/2
din 16 mai 2024
Cu privire la stabilirea și instituirea taxei locale de salubrizare în teritoriul s.horodca, r.Ialoveni.
Regulament
DECIZIE nr. 2/3
din 16 mai 2024
Cu privire la încheierea unor contracte de prestări servicii de salubrizare cu persoane fizice.
DECIZIE nr. 2/4
din 16 mai 2024
Cu privire la aprobarea componenței Gărzii Populare.
DECIZIE nr. 2/5
din 16 mai 2024
Cu privire la stabilirea hotarului intravilanului localității s.Horodca, r.Ialoveni.
DECIZIE nr. 2/6
din 16 mai 2024
Cu privire la inițierea procedurii de delimitare a unui bun imobil din extravilanul s.Horodca, r.Ialoveni.
DECIZIE nr. 2/7
din 16 mai 2024
Cu privire la siguranța copiilor/elevilor/în instituțiile educaționale/gimnaziu/grădiniță și adiacentul acesteia.
DECIZIE nr. 2/8
din 16 mai 2024
Cu privire la aprobarea programului de activitate pentru trimestrul III al anului 2024.
Program de activitate al consiliului sătesc Horodca pe trimestrul III al anului 2024.
DECIZIE nr. 2/9
din 16 mai 2024
Cu privire la unele alocări din soldul disponibil.
Demers
Aviz

Postări populare de pe acest blog

Dragi consăteni în privința situației create ca urmare a conflictului militar din Ucraina, Primăria Horodca vine cu rugămintea către d-voastră de a dona ce puteți pentru a da o mînă de ajutor persoanelor refugiate.Astfel este împuternicit ca persoană responsabilă pentru colectarea donațiilor Dl.Chifa Mihail consilier local.Persoanele cointeresate se pot apropia de primăria Horodca,sau de persoana responsabilă desemnată.Numărul de contact este: 1.069024342  - Chifa Mihail 2.026840236 și 026840321 Primăria Vă mulțumim frumos pentru înțelegere și vă rugăm să ajutăm cu ce este posibil persoanele nevoiașe care  acum au  nevoie de aceasta.
 PROGRAMUL DE ACTIVITATE PENTRU HRAMUL SATULUI
 Programul cu privire la petrecerea Hramului Satului s.Horodca "Înălțarea Domnului".   Dispoziția nr.24 din 30 mai 2022 Cu privire la petrecerea Hramului satului "Înălțarea Domnului".